Fazowanie i znakowanie prętów z tytanu, niklu i stali nierdzewnej

Faza to ukośne ścięcie krawędzi przedmiotu, które wykonuje się przez wzgląd na walory estetyczne lub praktyczne, gdyż ostra krawędź jest bardziej narażona na uszkodzenia. Fazowaniem z kolei nazywa się wykonanie kilku faz. Zazwyczaj wykorzystywana jest w tym celu metoda obróbki skrawaniem, którą wykonuje się przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Hempel Special Metals to firma, która do procesu obróbki stali nierdzewnej wykorzystuje zaawansowaną technologicznie półautomatyczną maszynę do znakowania liniowego.
Usługa fazowania i znakowania stali

Znakowanie stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem charakteryzującym się odpornością na rdzę i matowienie. To tworzywo, które swoje zastosowanie ma w wielu branżach – od produkcji sztućców, przez żyletki jednorazowe, aż po igły, które stosowane są do wykonywania tatuaży w profesjonalnych salonach. Przedsiębiorstwo Hempel Special Metals oferuje usługę znakowania stali nierdzewnej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod obróbki metalu, efekt końcowy prac wykonywanych przez firmę jest bardzo wysokiej jakości.

Znakowanie liniowe i atramentowe

Park maszynowy firmy Hempel Special Metals wyposażony jest w niezawodne urządzenia, które gwarantują uzyskanie pożądanego efektu. Półautomatyczna maszyna do znakowania liniowego doskonale sprawdzi się chociażby do trwałego znakowania atramentowego tytanu, stopu, niklu i prętów ze stali nierdzewnej. Minimalna grubość, jaką powinien mieć metal poddawany obróbce, zaczyna się od czterech milimetrów. Przedsiębiorstwo zatrudnia fachowców w swojej dziedzinie, którzy czuwają nad każdym zleceniem, jakie zostaje im powierzone.

Znakowanie i fazowanie stali – oferta

Firma Hempel Special Metals swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które potrzebują profesjonalnej usługi w zakresie fazowania i znakowania prętów ze stali nierdzewnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także wykorzystaniu nowoczesnych procesów technologicznych jest to przedsiębiorstwo, które może zaoferować swoim klientom produkty bardzo wysokiej jakości. Hempel Special Metals oferuje profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz bardzo precyzyjną realizację zadań.

Ile kosztuje fazowanie prętów?

Fazowanie prętów, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej, jest procesem, który wymaga odpowiedniego sprzętu. Osoba zajmująca się wykonywaniem takich zleceń również musi być do tego właściwie przygotowana. Przedsiębiorstwo Hempel Special Metals skupione jest przede wszystkim na dostarczaniu klientom produktów najwyższej jakości. Ceny oferowanych przez nich usług są atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu do innych firm. Nie wpływa to jednak negatywnie na żaden aspekt procesu obróbki surowca.